ABLAS - Are�l rekreacn�ch stredisek Borovice Lites a Seba ABLAS - Are�l rekreacn�ch stredisek Borovice Lites a Seba


Aktuálně

Seminář Érica Le Neuder

Rádi bychom Vás pozvali na srpnový seminář Érica Le Neuder. Jedná se o jedinečnou příležitost studovat s ním, aniž by jste museli cestovat do Francie a navázat na předchozí vydařené semináře,či se s jeho učením a praktikováním teprve seznámit.

Datum konání:27. - 29.9.2011
Místo:Areál rekreačního střediska Seba Borovice
Organizace:
sobota - prezentace a ubytování od 8.30 hod začátek semináře v 10 hod
pondělí - ukončení semináře po obědě kolem 16. hodiny
Cena kurzovného:155 EUR (celý seminář)
55 EUR (den)
Cena za ubytování a stravu: 1000Kč

Prosím o potvrzení účasti nejpozději do 12.8.2011 e-mailem na adresu: holubovaj@seznam.cz ,telefonicky: 603 978080

Program semináře
Cvičení zaměřené na naslouchání Qi Gong , Joga, Mei Hua Zhang a další, cvičení ve stoje nebo v sedě či v leže na zemi, přijatelné pro každého; celostní cvičení zapojující všechny svaly těla,harmonizující cvičení pro udržení zdraví, uzdravení a dlouhověkost manuální technika na zemi nazývaná „jóga ve dvou“; kraniosakrální osteopatie – praktikování jemné manuální terapie vhodné pro zkušené terapeuty i pro ty, kteří se chtějí s osteopatií seznámit Erikova filosofie prolíná všemi jeho aktivitami a může obohatit náš každodenní život.
Seminář bude překládán do češtiny bude připraven slíbený materiál k sestavám je plánováno cvičení v tělocvičně i venku.

Francouzský osteopat Éric le Neuder vystudoval dva různé vysokoškolské obory, osteopatii (ve Francii je to jeden z medicínských oborů) a psychologii, sociologii a komunikaci. Ve své praxi se zabývá i technikami orientálních cvičení, které propojuje se zkušenostmi z léčení pomocí osteopatických masáží.

Na seminářích vyučuje manuální terapii – kraniosakrální osteopatii, masáže, orientální cvičení pro zdraví a dlouhověkost. Tato cvičení, jak ukazují mnohé zkušenosti, přinášejí změnu v myšlení člověka, vedou k upevnění i navrácení zdraví a tím ke zkvalitnění každodenního života, rozvíjejí vnímavost. Každý člověk má zodpovědnost sám za sebe, za své zdraví a za svůj život. Na seminářích má každý možnost sám na sobě pracovat, což je postupný neukončený proces.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »

ABLAS - Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba

ABLAS - Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba

© 2010 Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba